Pramenitá voda Aqua Plus

Pramenitá voda Aqua Plus je stáčena přímo ve vlastní stáčírně nedaleko Kutné Hory. Zde je stáčena bez jakýchkoliv chemických úprav za nejpřísnějších hygienických podmínek a dle platných hygienických norem. Naše voda je schválena Státním zdravotním ústavem jakožto ochranný nápoj vhodný ke každodenní konzumaci. Pravidelné rozbory vody prováděné Hygienickým ústavem v Kutné Hoře pak ručí za kvalitu této vody a všem našim zákazníkům jsou vždy k dispozici.

Obsahem cenných prvků a vyváženou mineralizací je ideální ke každodenní přímé spotřebě a to v neomezeném množství. Naše voda obsahuje minimální množství dusitanů a dusičnanů (oproti vodě z vodovodního řádu) a navíc má i vyšší obsah vápníku, tak důležitý pro lidský organismus.

Naši vodu stáčíme do barelů o objemu 5l, 11l a 18,9l, které jsou hygienicky nezávadné, tj. nepropouští do vody zdraví škodlivé látky. Barely o objemu 11 a 18,9l jsou zároveň vratné a nejsou tedy odpadovou zátěží pro životní prostředí. Nahrazují tak velké množství nerecyklovatelných PET lahví (barel o objemu 18,9 l nahradí cca. 13 PET lahví).

Na základě vaší poptávky vám připravíme a zašleme cenovou nabídku. Ceny se tak mohou lišit v závislosti na poptávaném množství.

  

Aqua Plus - 18,9l

Cena: 127,-Kč (110,-Kč bez DPH)

 

Aqua Plus - 11l

 

Cena: 86,-Kč (75,-Kč bez DPH)

 

 

Aqua Plus - 5l

Cena: 35,-Kč (30,-Kč bez DPH)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@2018 Aqua Prim - distribuce

Podmínky ochrany osobních údaju