Sanitace

Pokud chceme pít kvalitní pramenitou vodu, je bezpodmínečně nutné, aby přístroje na stáčení vody byly řádným způsobem udržovány v čistotě. Proto se musí provádět tzv. sanitace aquamatu, která je nutná ze dvou zásadních důvodů – prodloužení životnosti aquamatu a péče o kvalitu vody.

Na základě doporučení Státního zdravotního ústavu provádíme sanitace aquamatu minimálně 1x za 3 měsíce a termíny hlídáme za vás.

Cena sanitace: 350,-Kč

Sanitace je vlastně dezinfekce veškerých vnitřních cest. Nestačí tedy pouze nalít do přístroje dezinfekční roztok, ale je skutečně třeba provést následující: 

  • demontáž mechanických částí přístroje, které přicházejí do styku s pramenitou vodou
  • mechanické vyčištění, odstranění vodního kamene, odvápnění
  • ošetření dezinfekčním přípravkem a důkladný proplach
  • mechanické očištění celého pláště
  • kompletace a kontrola přístroje

Přístroj je tak během sanitace podroben vnitřnímu i vnějšímu vyčištění, čímž dojde k naprosté eliminaci nežádoucích škodlivých látek z Vašeho aquamatu.

Pokud se blíží čas sanitace vašeho aquamatu, předem vás na ni upozorníme. V dohodnutý termín si aquamat odvezeme a místo něj vám zapůjčíme  vlastní.

Musíme ovšem upozornit, že na kvalitě vody se odráží i další faktory: umístění přístroje (sluneční záření, vlhko, blízkost benzinových pump, horké provozy, kopírky, tiskárny), správné používání.

 

 

 

 

 

@2018 Aqua Prim - distribuce

Podmínky ochrany osobních údaju